Dlaczego akurat u nas? Wiele lat temu mieliśmy psa – Beja. Nasz Bej kochał pływać w każdych warunkach pogodowych, uwielbiał także jeść ryby. Gdy szukaliśmy lokum na wakacje - nigdzie w tamtych czasach nie chcieli nas przyjmować z psem, nawet tak grzecznym i czystym... Ten dom postawiliśmy głównie dzięki Niemu – i dlatego nazwaliśmy go „Pies Morski”.

Mamy dużą praktykę w przyjmowaniu gości z psami – ale także z kotami, królikami, chomikami, żółwiami… Więcej gatunków zwierząt u nas jak dotychczas nie było. Przez wiele lat wynajmu, nigdy nie było najmniejszego problemu z tym, że w naszym domu mieszka ktoś z psem – może to także dowód wysokiej kultury odwiedzających nas gości?

Każdy z właścicieli oczywiście odpowiada za ewentualne szkody wyrządzone przez jego zwierzaczka, psy na terenie naszego ogrodu maja chodzić na smyczy... oczywiście poza wyjątkowo grzecznymi. No i oczywistością jest – że właściciele sprzątają po swoim piesku! Za pobyt psa (czy innego zwierzaczka) pobieramy jednorazową opłatę za sprzątanie 20 zł, niezależnie od ilości zwierząt i długości pobytu  (obowiązkiem Właściciela jest posiadanie aktualnego świadectwa szczepienia psa.)

Na posesji powita Państwa szczekaniem nasz obecny piesek – Kłapek, który co prawda nie lubi pływać, ale jest jak Bej przyjacielski dla każdego i jest lubiącym zabawy, wielkim pieszczochem. Warto dodać, ze pieski są mile (i bezpłatnie!) witane także w naszym, helskim Muzeum Obrony Wybrzeża Stowarzyszenia "Przyjaciele Helu".

 

 


projekt i wykonanie seofuture.pl